Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sty 31, 2018 in Kursy i szkolenia zawodowe |

Darmowe szkolenia komputerowe dla seniorów Trójmiasto – aktywizacja osób starszych

Darmowe szkolenia komputerowe dla seniorów Trójmiasto – aktywizacja osób starszych

Wyjątkowe darmowe szkolenia Trójmiasto

Coraz więcej osób zaczyna rozumieć, jak wielkie znaczenie ma nieustanne szkolenie się i zdobywanie wiedzy. Organizowane są darmowe warsztaty, kursy przebranżowujące, którym patronują lokalne Urzędy Miasta, można uczestniczyć w szkoleniach firmowych – wewnętrznych i zewnętrznych. A chętni indywidualni i biznesowi mogą się zapisać na studia podyplomowe, które finansuje Unia Europejska. Wszyscy pragniemy poszerzać swoje horyzonty. A czy istnieją kursy aktywujące seniorów?

Szkolenia komputerowe dla seniorów

Również osoby starsze pragną być aktywne i zdobywać nowe umiejętności. Jedną z możliwości są darmowe szkolenia Trójmiasto. Pozwalają one osobom nieobeznanym z komputerami włączyć się na nowo do społeczności i zacząć aktywnie korzystać z możliwości, jakie daje im komputer i dostęp do Internetu.

Co dają szkolenia komputerowe dla osób starszych? Pomagają w zrozumieniu podstaw obsługi komputera, bazowych programów oraz poruszania się po Internecie. Zajęcia odbywają się regularnie, dwa-trzy razy w tygodniu, dzięki czemu łatwo można utrwalić pozyskaną wcześniej wiedzę. To świetna okazja do zdobycia przydatnej wiedzy oraz spotkania nowych ludzi.