Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lut 21, 2018 in Kursy i szkolenia zawodowe |

Szkolenia dla bezrobotnych Warszawa. Kto może skorzystać z kursów dla bezrobotnych? Kursy szkolenia dla bezrobotnych i poszukujących pracy

Szkolenia dla bezrobotnych Warszawa. Kto może skorzystać z kursów dla bezrobotnych? Kursy szkolenia dla bezrobotnych i poszukujących pracy

Nie zawsze wszystko w życiu układa się po naszej myśli. Może zdarzyć się sytuacja, że zostaniemy bez pracy. Wówczas może się okazać konieczne przebranżowienie. Najlepiej tego dokonać, zapisując się na kursy szkolenia dla bezrobotnych organizowane przez Urząd Pracy.

Szkolenia dla bezrobotnych Warszawa

Urzędy w każdym mieście, aby aktywować osoby bez pracy, organizują szereg warsztatów i kursów, które dają nowe kompetencje zawodowe oraz certyfikat potwierdzający zdobycie nowych uprawnień.

Kursy szkolenia dla bezrobotnych i poszukujących pracy

W przypadku osób, które szukają pracy, nie każda będzie mogła skorzystać ze szkoleń z Urzędu. Kwalifikują się do niej między innymi osoby wciąż pracujące, ale będące w trakcie wypowiedzenia z winy pracodawcy oraz z powodu likwidacji lub upadłości firmy. Mogą to być również współmałżonkowie rolników, którzy chcą znaleźć inne zajęcie oraz żołnierze przeniesieni do rezerwy.

Zanim zostanie przyznana decyzja kwalifikująca na szkolenia dla bezrobotnych Warszawa, przeprowadzona jest analiza rynku lokalnego. W oparciu o nią oraz o profil predyspozycji bezrobotnego, wysyła się osoby na konkretne zajęcia.