Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on paź 30, 2018 in Biznes i finanse |

Niezależność finansowa- hasło współczesnych milenialsów

Niezależność finansowa- hasło współczesnych milenialsów

Niezależność finansowa. Można ją mieć, stracić lub nieustannie o niej myśleć, jednak z całą pewnością dla nikogo nie pozostaje obojętna. Hasło dobrze znane zarówno rekinom biznesu kolekcjonującym kolejne zera na swoim koncie jak i biednym studentom, którzy to właśnie dla niej w środku nocy wrzątkiem zalewają kolejną kawę ślęcząc nad grubymi tomiskami podręczników do ekonomii.

 

To fraza, o której nigdy nie możesz zapomnieć, bo już od najmłodszych lat, rodzice wpajali ci jej wartość, aby w przyszłości twoje życie nigdy nie zależało od kogoś innego. W świecie współczesnych milenialsów musisz ją mieć, albo wypadasz z grupy. Mało tego, musisz są zdobyć szybko, a jeszcze lepiej najszybciej, wtedy zyskasz uznanie.

 

Ostatecznie dla wielu jest to synonim wolności. Magiczny punkt docelowy, spełnienie marzeń i obiecane wytchnienie. Czy to prawda? Trudno powiedzieć, gdyż mało kto jej doświadczył. Kiedy już wydaje ci się, że zaraz ją osiągniesz wymagania stają się coraz większe, a ty chcesz jeszcze więcej.