centrumreklamybitcoiny
If you want to see this website in English, please visit http://surf4web.eu/faq.html
Najczęściej zadawane pytania
 • 01

  Czym jest Surf4web.pl?

  Strona Surf4web.pl jest serwisem reklamowym oferującym wysokiej jakości reklamę stron internetowych, a także możliwość zarobku poprzez odwiedzanie stron reklamodawców oraz polecanie serwisu, a także za pomocą wielu innych dostępnych metod zarobku.

 • 02

  Czy rejestracja jest darmowa?

  Tak. Rejestracja, a także korzystanie z członkostwa Standard są zupełnie darmowe.

 • 03

  Czy mogę posiadać kilka kont w serwisie?

  Nie! Na stronie Surf4web.pl dozwolone jest posiadanie tylko jednego konta na użytkownika. Wszystkie wykryte multikonta zostaną trwale usunięte z serwisu wraz ze wszystkimi zarobkami bez możliwości przywrócenia.

 • 04

  Czy muszę ulepszyć konto, aby zarobić?

  Nie, ale ulepszając konto na pewno zarobisz dużo więcej. Surf4web.pl oferuje możliwość zarobku bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek opłat, np. poprzez oglądanie Reklam PTC lub poprzez polecanie serwisu. W serwisie Surf4web.pl oferujemy cztery rodzaje członkostwa, z czego tylko trzy są płatne. Członkostwo Standard jest całkowicie DARMOWE.

 • 05

  Czym różnią się poszczególne rodzaje członkostwa?

  Członkostwa w naszym serwisie zmieniają naliczenia w programie partnerskim oferowanym przez nasz serwis. Dla przykładu członkostwo Standard (darmowe) posiada limity poleconych (bezpośrednich oraz wynajętych), a członkostwo Ultimate (płatne) nie posiada żadnych limitów poleconych. Ponadto od rodzaju członkostwa zależna jest również prowizja jaką użytkownik polecający otrzyma za każdy zakup reklamy przez poleconego, czy też za kliknięcia w reklamy.

 • 06

  Czym są "Pakiety VIP"?

  Pakiety VIP są to specjalne pakiety składające się z reklamy w serwisie oraz ulepszenia konta. Każdy użytkownik zakupując Pakiety VIP otrzymuje 25 000 wyświetleń banera reklamowego o wymiarach 468x60px lub 125x125px w rotatorach znajdujących się na różnych podstronach serwisu oraz 1 000 wyświetleń strony w sekcji PTC o nominalnej wartości $0,01 każde, a także jeśli kupujący posiada aktywne płatne członkostwo, to każdy zakupiony Pakiet VIP przedłuża to członkostwo o 30 dni, a jeśli kupujący posiada członkostwo Standard, to każdy zakupiony Pakiet VIP daje użytkownikowi status Premium na 30 dni.

 • 07

  Jakie jest minimum wypłaty i jak długo muszę czekać na jej zrealizowanie?

  Minimalna wypłata jest zależna od rodzaju posiadanego członkostwa w serwisie, a informacje na temat wartości minimalnej wypłaty można znaleźć w zakładce Rodzaje członkostwa. Wszystkie wypłaty z serwisu Surf4web.pl realizowane są za pomocą automatu, który najpóźniej godzinę po otrzymaniu zlecenia wypłaty powinien ją zrealizować. W szczególnych przypadkach wypłata zostanie zrealizowana w ciągu maksymalnie 48 godzin. Aby mieć możliwość zlecenia wypłaty należy posiadać na koncie "Saldo główne" wymaganą ilość pieniędzy.

 • 08

  Czy pieniądze z salda dodatkowego mogę wypłacić lub przenieść na saldo główne?

  Nie. Tylko z salda głównego można wypłacać pieniądze. Pieniądze z salda dodatkowego można przeznaczyć na zakup reklamy w serwisie Surf4web.pl, a także na ulepszenie swojego konta lub opłacenie innych usług oferowanych w naszym serwisie.

 • 09

  Czy trzeba oglądać reklamy PTC, aby zarobić/wypłacić pieniądze?

  Nie trzeba, ale oglądając reklamy też zarabiasz... W serwisie Surf4web.pl masz do wyboru kilka opcji zarobku, np. 1 - oglądanie Reklam PTC (zarobek niewielki, ale zawsze coś); 2 - polecanie serwisu Surf4web.pl (zarobek zależny od zdobytych przez Ciebie poleconych). Dla maksymalnego zwiększenia Twoich zarobków proponujemy jednak korzystanie ze wszystkich opcji zarobku jednocześnie.

 • 10

  Skąd wziąć "Punkty" i jak wymienić je na pieniądze?

  Punkty w serwisie Surf4web.pl można zdobyć na kilka sposobów, np. oglądając reklamy w autosurfie, czy biorąc udział w konkursach. Punkty wymieniane są na żądanie w zakładce "Wymiana punktów".

INFORMACJE

 • Email: ptc24.org@gmail.com
 • Adres internetowy: http://surf4web.pl
 • Telefon: +48 516 322 713
 • Telefon: +48 732 002 685